Hirugarren maila

Talde Teknikoa

Lehenengo entrenatzailea
ELIAS TOMÉ

Bigarren entrenatzailea
ROBERTO CENTENO

Delegatua
JUANJO SANCHEZ

Jokalariak

1 HODEI BULDAIN SESTELO
2 JON ANDER AYERDI OLASCOAGA
3 JAVIER BALDA TORRES
4 JULEN AROTZARENA ROSAS
5 JOSEBA ASTIZ JAUREGUI
6 BEÑAT BARBERENA ZUBILLAGA
7 ORGI SOROA GUELBENZU
8 DANIEL GARCIA DE VICUÑA BILBAO
9 ANDER ARBILLA ZABALA
10 EKAITZ MUTUBERRIA GASTESI
11 JAVIER RAMOS MORENO
12 IKER ANSORENA LPZ DE ZUBIRIA
13 XABIER ETXARRI OTERMIN
14 XABIER ARRIETA ARGAÑA
15 KAIET AGOTE HERNANDEZ
16 JUAN NAVARRO MORIONES
17 JUAN BERLANA GALAN
18 KOLDO HERNANDORENA OTARAZU
19 MERIHAN ISMAILOV ZMIYAROV
20 IKER SANTAMARIA ARANGUREN
21 BINGEN BEGIRITAIN GARAIKOETXEA
22 ASIER CHAVEZ OCHOA

Pos Taldea Pun J I B G G+ G- Azkenak
1C.D. Subiza Cendea de Galar442113533815PGEGG
2C.D. Ardoi382111552813GEGGP
3Peña Sport F.C.36219933021GEGGP
4C.D.F. Itaroa Huarte352110563831GGGEE
5C.D. Cantolagua352110563429GPPGG
6C.D. Cortes33218942018EPEEG
7C.D. Oberena31219483228PGPPG
8C.D. Pamplona30218673128EGGGE
9C.A. Cirbonero29218583133GPGPE
10C.D. Beti Onak282191112529PGPGG
11U.C.D. Burlades26217592227PGPEE
12U.D.C. Txantrea K.K.E.25216782022PEGPP
13F.C. Bidezarra25216782629GPPPG
14C.D. Alesves232165102630EEPPE
15S.D. Lagunak22215792233PEPPP
16Beti Kozkor K.E.212156102130EPGPP
17C.D. Lerines202162131735GPPGP
18C.D. Avance Ezcabarte162137112535PEGEE
C.D. Beti OnakBeti Kozkor K.E.
08-09-2023 | 20:00
1 - 2
G
U.C.D. BurladesBeti Kozkor K.E.
16-09-2023 | 16:30
2 - 1
P
Beti Kozkor K.E.C.D. Pamplona
24-09-2023 | 12:30
1 - 2
P
C.D. OberenaBeti Kozkor K.E.
30-09-2023 | 16:30
0 - 0
E
Beti Kozkor K.E.C.D. Subiza Cendea de Galar
07-10-2023 | 16:00
0 - 2
P
C.D.F. Itaroa HuarteBeti Kozkor K.E.
11-10-2023 | 20:30
2 - 2
E
Beti Kozkor K.E.U.D.C. Txantrea K.K.E.
21-10-2023 | 16:00
1 - 2
P
C.D. ArdoiBeti Kozkor K.E.
28-10-2023 | 16:00
0 - 3
G
Beti Kozkor K.E.S.D. Lagunak
04-11-2023 | 16:00
3 - 2
G
F.C. BidezarraBeti Kozkor K.E.
11-11-2023 | 16:00
0 - 0
E
Beti Kozkor K.E.C.D. Cantolagua
18-11-2023 | 16:00
0 - 1
P
C.D. CortesBeti Kozkor K.E.
25-11-2023 | 15:30
3 - 0
P
Beti Kozkor K.E.C.A. Cirbonero
02-12-2023 | 16:00
2 - 1
G
C.D. LerinesBeti Kozkor K.E.
17-12-2023 | 16:00
1 - 1
E
Peña Sport F.C.Beti Kozkor K.E.
07-01-2024 | 16:00
3 - 0
P
Beti Kozkor K.E.C.D. Avance Ezcabarte
13-01-2024 | 16:00
0 - 0
E
C.D. AlesvesBeti Kozkor K.E.
20-01-2024 | 16:00
0 - 0
E
Beti Kozkor K.E.C.D. Beti Onak
27-01-2024 | 16:00
1 - 2
P
Beti Kozkor K.E.U.C.D. Burlades
06-02-2024 | 20:30
2 - 1
G
C.D. PamplonaBeti Kozkor K.E.
09-02-2024 | 19:45
4 - 2
P
Beti Kozkor K.E.C.D. Oberena
17-02-2024 | 16:00
0 - 1
P
C.D. Subiza Cendea de GalarBeti Kozkor K.E.
24-02-2024 | 16:00
Beti Kozkor K.E.C.D.F. Itaroa Huarte
02-03-2024
U.D.C. Txantrea K.K.E.Beti Kozkor K.E.
09-03-2024
Beti Kozkor K.E.C.D. Ardoi
16-03-2024
S.D. LagunakBeti Kozkor K.E.
23-03-2024
Beti Kozkor K.E.F.C. Bidezarra
30-03-2024
C.D. CantolaguaBeti Kozkor K.E.
07-04-2024
Beti Kozkor K.E.C.D. Cortes
13-04-2024
C.A. CirboneroBeti Kozkor K.E.
21-04-2024
Beti Kozkor K.E.C.D. Lerines
27-04-2024
Beti Kozkor K.E.Peña Sport F.C.
01-05-2024
C.D. Avance EzcabarteBeti Kozkor K.E.
04-05-2024
Beti Kozkor K.E.C.D. Alesves
11-05-2024

Babesle Nagusiak

Laguntzaileak